Publications Office of the EU
Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica

  • Δημοσιεύτηκε
    25/02/2025
  • Προθεσμία
    25/03/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/03/2025
  • Ανατέθηκαν
    26/05/2025
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
OPĆINA GORNJA STUBICA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HR064 Krapinsko-zagorska županija
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50232100 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
320,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
JN 15/2025
Περιγραφή

Predmet nabave je održavanje javne rasvjete na području Općine Gornja Stubica, što obuhvaća redoviti pregled objekata i uređaja javne rasvjete, održavanje i remont objekata i uređaja javne rasvjete, uključujući i nabavu i uskladištenje materijala potrebnog za održavanje te prateće radove i usluge. Javna rasvjeta su građevine i uređaji za rasvjetljavanje nerazvrstanih cesta, javnih prometnih površina na kojima nije dopušten promet motornim vozilima, javnih cesta koje prolaze kroz naselje, javnih parkirališta, javnih zelenih površina te drugih javnih površina školskog, zdravstvenog i drugog društvenog značaja u vlasništvu Općine Gornja Stubica. Izvršitelj je obvezan poslove održavanja javne rasvjete izvršavati u skladu sa zakonskim propisima koji reguliraju predmetnu djelatnost i aktima Općine Gornja Stubica. Temeljem provedenog postupka nabave sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od četiri godine. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog sporazuma. Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se četiri jednogodišnja ugovora o javnoj nabavi - ugovora o povjeravanju poslova obavljanja komunalne djelatnosti održavanja javne rasvjete, sukladno odredbama Zakona o komunalnom gospodarstvu (NN 68/18, 110/18, 32/20, 145/24). Ugovori o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se neposredno na temelju izvornih uvjeta određenih u okvirnom sporazumu. Izračun procijenjene vrijednosti nabave temelji se na maksimalnoj procijenjenoj vrijednosti svih ugovora za koje se predviđa da će se sklopiti na temelju okvirnog sporazuma za ukupno razdoblje njegova trajanja.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/03/2025 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Cijena ponude
Εκτιμώμενη αξία
320,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: "ŠĆUKANEC" ELEKTROINSTALATERSKO FRIZERSKI OBRT, Renata Šćukanec-Hopinski, Veliko Trgovišće, Trg S. i F. Tuđmana 3
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: VELIKO TRGOVIŠĆE
Ταχυδρομικός κώδικας: 49214
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.