Publications Office of the EU
DL - Σχολεία - Καθαρισμός υποχρεωτικών σχολείων - OVS, OMS Wien 22, Am Kaisermühlendamm 2, OMS 22, Konstanziagasse 50 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

DL - Σχολεία - Καθαρισμός υποχρεωτικών σχολείων - OVS, OMS Wien 22, Am Kaisermühlendamm 2, OMS 22, Konstanziagasse 50

  • Δημοσιεύτηκε
    04/04/2025
  • Προθεσμία
    06/05/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/05/2025
  • Ανατέθηκαν
    22/08/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 56
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: AT130 Wien
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90919300 Υπηρεσίες καθαρισμού σχολείων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
390,859.80 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
54 - GM - 1053344/24 EU
Περιγραφή

Καθημερινός καθαρισμός, ειδικός και γενικός καθαρισμός

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/210067
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/210067
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/05/2025 09:05
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.