Publications Office of the EU
Σουηδία-Alvesta: Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά εμπορευμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σουηδία-Alvesta: Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά εμπορευμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    27/12/2021
  • Προθεσμία
    31/01/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    01/02/2022
  • Ανατέθηκαν
    07/02/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34130000 Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά εμπορευμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,848,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,848,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
21/78
Περιγραφή

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
01/02/2022 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,848,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
2,848,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Ταχυδρομική διεύθυνση: Box 2122
Πόλη: JÖNKÖPING
Ταχυδρομικός κώδικας: 55002
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.