Publications Office of the EU
Γαλλία-Nantes: Ακουστικές προθέσεις - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Nantes: Ακουστικές προθέσεις

  • Δημοσιεύτηκε
    11/11/2016
  • Προθεσμία
    12/12/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/12/2016
  • Ανατέθηκαν
    27/06/2017
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
CHU de Nantes
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33185000 Ακουστικές προθέσεις
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
19,832,499.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AOO-16102
Περιγραφή

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Ταχυδρομική διεύθυνση: 85 rue Saint-Jacques
Πόλη: Nantes
Κωδικός NUTS: FR511
Ταχυδρομικός κώδικας: 44093
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://www.chu-nantes.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.achats-hopitaux.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/12/2016 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

33185000 - Ακουστικές προθέσεις

33182000 - Διατάξεις καρδιακής υποστήριξης

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
19,832,499.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Boston
Ταχυδρομική διεύθυνση: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Πόλη: Saint-Quentin-en-Yvelines
Ταχυδρομικός κώδικας: 78184
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.