Publications Office of the EU
Ρουμανία-Timișoara: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σχετικά με την προστασία και τον έλεγχο πυρκαγιάς και εκρήξεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Timișoara: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σχετικά με την προστασία και τον έλεγχο πυρκαγιάς και εκρήξεων

  • Ανακοινώθηκαν
    30/04/2020
  • Εκτιμάται ότι δημοσιεύτηκαν
    08/05/2020
  • Δημοσιεύτηκε
    08/09/2020
  • Προθεσμία
    15/10/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/10/2020
  • Ανατέθηκαν
    02/03/2021
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Municipiul Timișoara
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO424 Timiş
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO424 Timiş
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71317100 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σχετικά με την προστασία και τον έλεγχο πυρκαγιάς και εκρήξεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
68,067.20 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
53,720.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
14756536_2020_ PAAPD1138609
Περιγραφή

În baza contractului, vor fi prestate servicii de:
— consultanta privind modificarile/completarile la constructii si instalatii necesare obtinerii avizelor, avizului si autorizatiei de securitate la incendiu (DALI);
— intocmirea proiectului tehnic pentru lucrarile de conformare, conţinând: expertiza, detalii de executie, caiete de sarcini specifice si liste cu cantitatile de lucrari de conformare, devizul general;
— intocmirea documentaţiei pentru obţinerea autorizaţiei de construire, a documentatiilor pentru pentru avize (inclusiv a avizului ISU) si acorduri solicitate prin certificatul de urbanism, asigurarea verificării proiectelor prin specialişti verificatori de proiecte atestaţi, depunerea documentatilor intocmite pentru obtinerea de avize/acorduri/autorizatie de construire;
— asistenţă tehnică de specialitate până la obţinerea autorizaţiei de securitate la incendiu;
— întocmirea documentaţiei tehnice pentru obținerea adeverintei de existenta pentru clădire grădiniţă program saptamanal si asistenta tehnica de specialitate pana la finalizarea procedurilor de publicitate imobiliara (obtinere carte funciara rectificativa).
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, in cea de-a 11-a zi înainte de termenul-limita stabilit pentru depunerea ofertelor, in conditiile in care solicitarile se vor adresa cu cel putin 20 de zile înainte de termenul-limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Clarificarile depuse dupa acest termen nu vor mai fi luate in considerare.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Municipiul Timișoara
Εθνικός αριθμός μητρώου: 14756536
Ταχυδρομική διεύθυνση: Bulevardul C. D. Loga nr. 1, județul Timiș
Πόλη: Timișoara
Κωδικός NUTS: RO424
Ταχυδρομικός κώδικας: 300030
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Călin Petricescu – consilier Serv. achiziții publice
Κύρια διεύθυνση: www.primariatm.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/10/2020 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
68,067.20 RON
Τελική αξία της σύμβασης
53,720.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Inaco Legal S.R.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Str. Milcov nr. 38
Πόλη: Galați
Ταχυδρομικός κώδικας: 800675
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.