Publications Office of the EU
Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: Μελέτη σκοπιμότητας σχετικά με ένα πρόγραμμα παροχής συμβουλών σε θέματα δασικών επενδύσεων στην ΕΕ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: Μελέτη σκοπιμότητας σχετικά με ένα πρόγραμμα παροχής συμβουλών σε θέματα δασικών επενδύσεων στην ΕΕ

  • Δημοσιεύτηκε
    25/08/2022
  • Προθεσμία
    03/10/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/10/2022
  • Ανατέθηκαν
    03/02/2023
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ευρωπαϊκή Τράπεζα Επενδύσεων
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LU000 Luxembourg
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77200000 Υπηρεσίες δασοκομίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
310,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
275,600.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AA-010753-002
Περιγραφή

Ο γενικός στόχος της παρούσας ανάθεσης είναι η υποστήριξη της ΕΤΕπ όσον αφορά την αξιολόγηση των επιπτώσεων ενός προγράμματος παροχής συμβουλών σε θέματα δασικών επενδύσεων σε επίπεδο ΕΕ. Ο στόχος αυτός επιτυγχάνεται με την ανεξάρτητη αξιολόγηση και τον προσδιορισμό των τομεακών προκλήσεων, των αδυναμιών της αγοράς, των θεσμικών κενών, των ομάδων-στόχων, των επενδυτικών αναγκών, των συμβουλευτικών αναγκών, των αναγκών για τεχνικές και χρηματοοικονομικές συμβουλευτικές υπηρεσίες, της αποτίμησης των υπηρεσιών οικοσυστήματος, της συμβολής στις πολιτικές συνοχής, των εφικτών τρόπων εφαρμογής και της απαιτούμενης παρακολούθησης των επιπτώσεων και της βιωσιμότητας. Σε τελική ανάλυση, το πρόγραμμα παροχής συμβουλών σε θέματα δασικών επενδύσεων συμβάλλει στην κινητοποίηση δημόσιων και ιδιωτικών βιώσιμων επενδύσεων στη δασοκομία και στην ευρύτερη δασική βιοοικονομία στην ΕΕ.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Den Europæiske Investeringsbank
Ταχυδρομική διεύθυνση: 98-100, boulevard Konrad Adenauer
Πόλη: Luxembourg
Κωδικός NUTS: LU000
Ταχυδρομικός κώδικας: L-2950
Χώρα: LUX
Κύρια διεύθυνση: http://www.eib.org/en/about/procurement/index.htm
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/10/2022 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
310,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
275,600.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PwC EU Services EESV
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Machelen
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: BEL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.