Publications Office of the EU
εκτυπωτής 2026 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

εκτυπωτής 2026

  • Δημοσιεύτηκε
    25/08/2026
  • Σήμερα
    03/09/2026
  • Προθεσμία
    10/09/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/09/2026
Κατάσταση
Δημοσιεύτηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Bundesagentur für Arbeit (BA), vertreten durch den Vorstand, hier vertreten durch die Leitung des Geschäftsbereiches Einkauf im BA-Service-Haus
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
12-26-00051
Περιγραφή

Σύμβαση-πλαίσιο διάρκειας 8 ετών (περίοδος ανάκτησης 2J +1J / + διάρκεια ζωής 5J) για την αγορά έως και 30.000 εκτυπωτών σταθμού εργασίας A4 B/W, συμπεριλαμβανομένων αναλωσίμων και υποστήριξης/υπηρεσίας/GWL.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=869198
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=869198
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/09/2026 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Preis
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.