Publications Office of the EU
Γαλλία-Saint-Herblain: Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Saint-Herblain: Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες

  • Δημοσιεύτηκε
    20/06/2022
  • Προθεσμία
    22/09/2022
  • Ανατέθηκαν
    09/11/2023
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ATLANTIQUE HABITATIONS
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45211000 Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
13,666,051.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Cr Penfeld
Περιγραφή

Les caractéristiques sont définies dans le Dce

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://marches-publics.info
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
13,666,051.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: EIFFAGE CONSTRUCTION PAYS DE LOIRE ECPDL
Ταχυδρομική διεύθυνση: 1 IMP SERGE REGGIANI
Πόλη: SAINT HERBLAIN
Ταχυδρομικός κώδικας: 44800
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.