Publications Office of the EU
Ισπανία-Rota: Μέρη πολεμικών πλοίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Rota: Μέρη πολεμικών πλοίων

  • Δημοσιεύτηκε
    26/11/2021
  • Προθεσμία
    24/12/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    04/01/2022
  • Ανατέθηκαν
    18/03/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Intendente de Rota
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES612 Cádiz
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES612 Cádiz
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
35520000 Μέρη πολεμικών πλοίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
992,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
248,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2021/AR46U/00001564E
Περιγραφή

Suministro de materiales para el mantenimiento, conservación y reparación de los buques de la Armada Española apoyados en el Arsenal de Cádiz.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Intendente de Rota
Εθνικός αριθμός μητρώου: S2800147G
Ταχυδρομική διεύθυνση: Edificio REM 1ª planta, Base Naval de Rota
Πόλη: Rota (Cádiz)
Κωδικός NUTS: ES612
Ταχυδρομικός κώδικας: 11530
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Intendente de Rota
Κύρια διεύθυνση: http://www.armada.mde.es/contratos
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
04/01/2022 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
992,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
248,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BAYPORT GLOBAL SUPPLIES S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: La Dorada, s/n
Πόλη: Puerto Real
Ταχυδρομικός κώδικας: 11100
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.