Publications Office of the EU
Servicios complementarios y de colaboración en la gestión recaudatoria municipal en período ejecutivo de pago y para la colaboración en la gestión administrativa y recaudación de las multas de tráfico. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios complementarios y de colaboración en la gestión recaudatoria municipal en período ejecutivo de pago y para la colaboración en la gestión administrativa y recaudación de las multas de tráfico.

  • Δημοσιεύτηκε
    10/07/2026
  • Προθεσμία
    12/08/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/08/2026
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Pontevedra
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES114 Pontevedra
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79500000 Υπηρεσίες υποστήριξης γραφείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,387,599.98 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2026/ABS/000004
Περιγραφή

Prestar apoyo en la tramitación administrativa de los procedimientos de apremio con la mejora en la calidad del servicio prestado a las personas contribuyentes, teniendo en cuenta que la recaudación en el procedimiento administrativo de apremio es un instrumento al servicio de la política económica municipal. Prestar apoyo en la tramitación administrativa de las sanciones de tráfico, mediante tareas auxiliares y de propuesta, en atención al volumen de expedientes que en esta materia genera y a la actual limitación de medios personales y materiales

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=fIY5%2Bnsw91PjHF5qKI4aaw%3D%3D
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=fIY5%2Bnsw91PjHF5qKI4aaw%3D%3D
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/08/2026 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Certificación ENS (Esquema Nacional de Seguridad) y ENI (Esquema Nacional de interoperativad).
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 10
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Oferta económica.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 45
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Memoria detallada siguiendo el orden de criterios y subcriterios recogidos en el anexo II del PCAP.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 45
Εκτιμώμενη αξία
6,387,599.98 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.