Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Δημοσιεύτηκε
    05/05/2023
  • Προθεσμία
    02/06/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/06/2023
  • Ανατέθηκαν
    11/10/2023
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Dirección General de Planificación Económica
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES431 Badajoz
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33124130 Προμήθειες συσκευών διαγνωστικής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,478,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,528,400.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CS/99/C000001517/23/PA
Περιγραφή

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Dirección General de Planificación Económica
Εθνικός αριθμός μητρώου: Q0600413I
Ταχυδρομική διεύθυνση: Avda. de las Américas, 2
Πόλη: Mérida
Κωδικός NUTS: ES431
Ταχυδρομικός κώδικας: 06800
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dirección General de Planificación Económica
Κύρια διεύθυνση: https://contrataciondelestado.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/06/2023 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.