Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες υποστήριξης για έργα πολιτικού μηχανικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες υποστήριξης για έργα πολιτικού μηχανικού

  • Ανακοινώθηκαν
    05/03/2019
  • Εκτιμάται ότι δημοσιεύτηκαν
    01/07/2019
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανενεργές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Adif — Alta Velocidad
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71311100 Υπηρεσίες υποστήριξης για έργα πολιτικού μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
450,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Asistencia para el control de las obras del proyecto de construcción de plataforma de la línea de alta velocidad Madrid-Extremadura; Talayuela-Cáceres; tramo: Malpartida de Plasencia-Plasencia (ramal Madrid-Plasencia).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Adif — Alta Velocidad
Πόλη: Madrid
Κωδικός NUTS: ES300
Χώρα: ESP
Κύρια διεύθυνση: www.adifaltavelocidad.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Not specified
Εκτιμώμενη αξία
450,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.