Publications Office of the EU
Ημιρυμουλκούμενο φορτηγό, ελκυστήρας για ημιρυμουλκούμενα, εμπορευματοκιβώτιο ημιρυμουλκούμενο, φορτηγό έως 12 000 kg - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ημιρυμουλκούμενο φορτηγό, ελκυστήρας για ημιρυμουλκούμενα, εμπορευματοκιβώτιο ημιρυμουλκούμενο, φορτηγό έως 12 000 kg

  • Δημοσιεύτηκε
    16/10/2024
  • Προθεσμία
    18/11/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/11/2024
  • Ανατέθηκαν
    10/09/2025
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34223100 Ημιρυμουλκούμενα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
814,280.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SVO-RVO1-2024/000823
Περιγραφή

Αγορά: στρωτήρας ημιρυμουλκούμενο 2 τεμ, τρακτέρ 4 τεμ, εμπορευματοκιβώτιο ημιρυμουλκούμενο 2 τεμ, φορτηγό μέχρι 12 000 κιλά.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/11/2024 08:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.