Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες ανάλυσης δεδομένων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες ανάλυσης δεδομένων

  • Ανατέθηκαν
    30/04/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Secretario general de la Federación de Organismos o Entidades de Radio y Televisión Autonómicos (FORTA)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES300 Madrid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72316000 Υπηρεσίες ανάλυσης δεδομένων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,794,843.95
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,794,843.95 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
S-02/20
Περιγραφή

Contratación del servicio de suministro de información sobre audiencias de televisión.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
8,794,843.95
Τελική αξία της σύμβασης
8,794,843.95 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Kantar Media, S. A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Ríos Rosas, 26
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28003
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.