Publications Office of the EU
Ουγγαρία-Βουδαπέστη: Επίδεσμοι - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ουγγαρία-Βουδαπέστη: Επίδεσμοι

  • Δημοσιεύτηκε
    15/03/2021
  • Προθεσμία
    16/04/2021
  • Ακυρώθηκαν
    19/04/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: HU110 Budapest
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HU110 Budapest
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33141110 Επίδεσμοι
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
82,874,459.00 HUF
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EKR001321612020
Περιγραφή

Ajánlatkérő az Intézmény részére 12 hónapban szükséges különféle kötszereket kívánja megvásárolni a Kbt. 105. § (2) bekezdés b) pontja alapján több ajánlattevővel megkötött keretmegállapodás alapján.
A Kbt. 109. § (1) bekezdésben foglaltak alapján Ajánlattevőknek ajánlatukat elektronikus katalógus formájában kell benyújtani.
Keretmegállapodás időtartama a hatályba lépésétől számítva 12 hónap. Az első teljesítési időszak a keretmegállapodás hatályba lépésétől számított 6 hónap. Ezt követően még egy darab 6 hónapos időtartam lejártát megelőzően van lehetőség az elektronikus katalógus frissítésére.
A Keretmegállapodás 12 hónapos időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik, az adott (6 hónapos) teljesítési időszakra vonatkozóan összeállított elektronikus katalógusból.
Ajánlatkérő az első 6 hónap leteltét követően második (6 hónap) teljesítési időszakra vonatkozóan verseny újranyitásával kér be frissített elektronikus katalógust, a Kbt. 109. §. (6) bekezdés a) alapján, ajánlattételi felhívás közvetlen megküldésével. A versenyújranyitás során Ajánlattevő az aktuális árváltozásait, Ajánlatkérő az aktuális igényeit jogosult változtatni. A változtatás nem járhat az ellenérdekű fél sérelmével.
A keretmegállapodás 12 hónapos időtartama alatt Ajánlattevőknek egy alkalommal nyílik lehetőségük az elektronikus katalógusuk frissítésére.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Εθνικός αριθμός μητρώου: EKRSZ_74552335
Ταχυδρομική διεύθυνση: Nagyvárad tér 1.
Πόλη: Budapest
Κωδικός NUTS: HU110
Ταχυδρομικός κώδικας: 1097
Χώρα: HUN
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Cippán Diána
Κύρια διεύθυνση: http://www.dpckorhaz.hu
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001321612020/reszletek
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/04/2021 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
82,874,459.00 HUF
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.