Publications Office of the EU
ΠΑΡΟΧΗ ΜΕΤΡΩΝ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ II - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

ΠΑΡΟΧΗ ΜΕΤΡΩΝ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ II

  • Δημοσιεύτηκε
    08/09/2025
  • Προθεσμία
    25/09/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/09/2025
  • Ανατέθηκαν
    25/11/2025
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL22A Katowicki
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
483,176.85
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
39
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP-25-098UN
Περιγραφή

Λεπτομερής περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης, περιγραφή των απαιτήσεων της αναθέτουσας αρχής για την εκτέλεση και την αποδοχή, προσδιορίζει: - περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης - Παραρτήματα (πακέτα) ποικιλίας και τιμής από το αριθ. 1 έως το αριθ. 39 έως την ελεύθερη ζώνη. 1 Chusteczki do dezynfekcji i mycia małych powierzchni, sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością 2 Preparat do czyszczenia ran 3 Preparat w formie płynu do odkażania skóry przed iniekcjami, pobraniem krwi i do pielęgnacji szwów 4 Preparat do pielęgnacji skóry w formie żelu 5 Preparat do wstępnego mycia endoskopów i płukania kanałów elastycznych 6 Preparat dezynfekcyjny alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni + ściereczki (chusteczki) 7 Pianka czyszcząco – pielęgnująca do skóry 8 Preparat do dezynfekcji małych powierzchni i miejsc trudno dostępnych 9 Emulsja do pielęgnacji skóry rąk 10 Preparat myjąco – dezynfekujący do powierzchni i sprzętu medycznego II 11 Chusteczki do dezynfekcji sal chorych 12 Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 13 Chusteczki do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu 14 Roztwory do płukania i oczyszczania ran 15 Preparat do odkażania i odtłuszczania pola operacyjnego 16 Preparat do maszynowego mycia, płukania i dezynfekcji termicznej, kaczek i basenów 17 Emulsja do pielęgnacji skóry rąk 18 Preparat do higienicznego i chirurgicznego mycia rąk 19 Gotowy do Użycia preparat czyszczący 20 Preparat do mycia i dezynfekcji UNIT 21 Preparat do mycia i dezynfekcji stomatologicznych systemów ssących oraz spluwaczek 22 Oliwka pielęgnująca 23 Antyseptyk do odkażania jamy ustnej 24 Preparat myjąco - dezynfekujący do powierzchni, narzędzi i rozlanych substancji organicznych 25 Preparat w postaci tabletek do dezynfekcji powierzchni i sprzętów 26 Prep. na bazie kwasu podchlorawego oraz podchlorynu sodu, do stosowania na rany ostre i przewlekłe 27 Prep. dez. alkoholowy do szybkiej dezynfekcji powierzchni + chusteczki- II 28 Prep. myjąco - dezynfekujący do powierzchni i sprzętu medycznego 29 Szczoteczki chirurgiczne z chlorheksydyną 30 Preparat do dezynfekcji aparatów do hemodializy, testy paskowe 31 Preparat przeciw roszeniu optyk, sterylny 32 Preparat antybakteryjny do profilaktyki przeciwgrzybiczej 33 Gaziki dezynfekcyjne do linii infuzyjnych 34 Preparat do dezynfekcji chemiczno-termicznej aparatów do hemodializy 35 Preparat zawierający podchloryn sodu do dezynfekcji 36 Prep. do mycia małych i dużych powierzchni na bazie guanidyny 37 Gotowy do użycia preparat czyszczący 38 Płyn antyseptyczny na skórę i błony śluzowe 39 Prep.w postaci granulatu na bazie akt. tlenu, do mycia i dezynfekcji powierzchni, wyposażenia oraz wyrobów medycznych

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://platformazakupowa.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://platformazakupowa.pl/
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/09/2025 08:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.