Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Boxmeer: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κάτω Χώρες-Boxmeer: Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια

  • Ανατέθηκαν
    21/07/2021
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL Nederland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71221000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,000,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Περιγραφή

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,000,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Kraaijvanger bv
Ταχυδρομική διεύθυνση: Blaak 40 unit 4.08
Πόλη: Rotterdam
Ταχυδρομικός κώδικας: 3011 TA
Χώρα: NLD

Επίσημη επωνυμία: Kraaijvanger B.V.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Blaak 40 unit 4.08
Πόλη: Rotterdam
Ταχυδρομικός κώδικας: 3011TA
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.