Publications Office of the EU
Βέλγιο-Βρυξέλλες: Μελέτη σχετικά με τη δημιουργία ακροατηρίου — Πώς θα γίνει το ακροατήριο επίκεντρο των πολιτιστικών οργανώσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βέλγιο-Βρυξέλλες: Μελέτη σχετικά με τη δημιουργία ακροατηρίου — Πώς θα γίνει το ακροατήριο επίκεντρο των πολιτιστικών οργανώσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    02/06/2015
  • Προθεσμία
    21/08/2015
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/08/2015
  • Ανατέθηκαν
    30/10/2015
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Europeiska kommissionen, generaldirektoratet för utbildning och kultur
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
73220000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα ανάπτυξης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
150,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
136,607.50 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EAC/08/2015.
Περιγραφή

Η δημιουργία ακροατηρίου στον καλλιτεχνικό και πολιτιστικό τομέα είναι μία από τις κύριες προτεραιότητες του προγράμματος «Δημιουργική Ευρώπη», το οποίο στοχεύει στην προώθηση της πολιτιστικής και γλωσσικής ποικιλομορφίας της Ευρώπης και στην αύξηση της ανταγωνιστικότητας του πολιτιστικού και δημιουργικού τομέα.
Στόχος της μελέτης είναι να παράσχει στους πολιτιστικούς φορείς καθοδήγησης εντός οργανώσεων τα μέσα για την κατάρτιση πειστικής επιχειρηματολογίας υπέρ της μετάβασης προς μία οργάνωση η οποία θα επικεντρώνεται περισσότερο στο ακροατήριο, και τούτο σε εσωτερικό επίπεδο (προς το διοικητικό συμβούλιο, τις διευθύνσεις επικοινωνίας και καλλιτεχνικών, τις συμβουλευτικές επιτροπές και λοιπές δομές λήψης αποφάσεων) ή σε εξωτερικό επίπεδο (δημόσιες αρχές, φορείς υποστήριξης, σύνδεσμοι φίλων, χορηγοί κ.λπ.).

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/08/2015 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
150,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
136,607.50 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Fondazione Fitzcarraldo
Ταχυδρομική διεύθυνση: via Aosta 8
Πόλη: Turin TO
Ταχυδρομικός κώδικας: 10152
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.