Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Ουτρέχτη: Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Κάτω Χώρες-Ουτρέχτη: Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων

  • Δημοσιεύτηκε
    12/12/2017
  • Προθεσμία
    12/02/2018
  • Ανατέθηκαν
    11/04/2018
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL Nederland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL Nederland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80510000 Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
500,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
IUC17-405
Περιγραφή

De Belastingdienst zoekt een partij die jaarlijks samen met de Programmacommissie het programma voor de Permanente Educatie van de accountants opzet, en de leerinterventies organiseert, begeleidt en administratief afhandelt.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Εθνικός αριθμός μητρώου: 12629279
Ταχυδρομική διεύθυνση: Tiberdreef 12 -24, IUC Belastingdienst
Πόλη: Utrecht
Κωδικός NUTS: NL
Ταχυδρομικός κώδικας: 3561 GG
Χώρα: NLD
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Mirjam de Pater
Κύρια διεύθυνση: http://www.belastingdienst.nl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/c61192883c606c006db1a35c36f0d60e
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Not applicable
Εκτιμώμενη αξία
500,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Universiteit Nyenrode B.V.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Straatweg 25
Πόλη: Breukelen
Ταχυδρομικός κώδικας: 3621BG
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.