Publications Office of the EU
LV-Ρίγα: Υπηρεσίες εκπαίδευσης ενηλίκων και άλλες εκπαιδευτικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

LV-Ρίγα: Υπηρεσίες εκπαίδευσης ενηλίκων και άλλες εκπαιδευτικές υπηρεσίες

  • Ανατέθηκαν
    27/07/2012
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LV00 Latvija
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80400000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης ενηλίκων και άλλες εκπαιδευτικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,000,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
NVA 2012/25_ESF
Περιγραφή

Profesionālās pilnveides programmu īstenošana bezdarbniekiem Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana bezdarbniekiem" ietvaros.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

80400000 - Υπηρεσίες εκπαίδευσης ενηλίκων και άλλες εκπαιδευτικές υπηρεσίες

80530000 - Υπηρεσίες επαγγελματικής κατάρτισης

80500000 - Υπηρεσίες κατάρτισης

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
6,000,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SIA "Komplekss Citadele" Profesionālo studiju skola "Citadele"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kungu iela 2
Πόλη: Liepāja
Ταχυδρομικός κώδικας: 3410
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA Komercinformācijas firma "Biznesa komplekss"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gogoļa iela 13-2
Πόλη: Jelgava
Ταχυδρομικός κώδικας: 3001
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Efekts" Frizieru skola "Studija I"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ebreju iela 10
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1019
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: IK "Elisanda D" mācību centrs "ELISANDA"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ģertrūdes iela 54-7
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1011
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Ražošanas komercfirma "EDIRTS"" Profesionālās skaistumkopšanas un izglītības centrs "KLĒRS STUDIJA"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ūnijas iela 70-6
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1084
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Skola - studija "Create in Riga""
Ταχυδρομική διεύθυνση: Smārdes iela 25
Πόλη: Tukums
Ταχυδρομικός κώδικας: 3001
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Dija" Mācību centrs
Ταχυδρομική διεύθυνση: A.Čaka iela 40-8
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1011
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Biznesa augstskola Turība" Profesionālās izaugsmes centrs
Ταχυδρομική διεύθυνση: Graudu iela 68
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1058
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Latgales mācību centrs"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Saules iela 38
Πόλη: Daugavpils
Ταχυδρομικός κώδικας: 5401
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Baltic Cosmetic Holding" mācību centrs Kolonna
Ταχυδρομική διεύθυνση: K.Valdemāra iela 20-6
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1010
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Finanšu un projektu aģentūra" Finanšu projektu aģentūras mācību centrs
Ταχυδρομική διεύθυνση: K.Valdemāra iela 37-16
Πόλη: Daugavpils
Ταχυδρομικός κώδικας: 5401
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" mācību centrs
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gogoļa iela 23
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1050
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: VSIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Nīcgales iela 26
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1035
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Saules iela 13
Πόλη: Madona
Ταχυδρομικός κώδικας: 4801
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: Sociālās integrācijas valsts aģentūra Jūrmalas profesionālā vidusskola
Ταχυδρομική διεύθυνση: Dubultu prospekts 71
Πόλη: Jūrmala
Ταχυδρομικός κώδικας: 2015
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Bedrītes mācību centrs"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Cēsu iela 20
Πόλη: Valmiera
Ταχυδρομικός κώδικας: 4201
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: Vidzemes augstskola
Ταχυδρομική διεύθυνση: Cēsu iela 4
Πόλη: Valmiera
Ταχυδρομικός κώδικας: 4201
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "BUTS" mācību centrs BUTS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Lāčplēša iela 125
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1003
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Grāmatvedības un finanšu koledža"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gogoļa iela 13-2
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1050
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "LatInSoft" mācību centrs
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ģimnāzijas iela 7/9
Πόλη: Daugavpils
Ταχυδρομικός κώδικας: 5401
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "DRMC" Darba resursu mācību centrs
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kandavas iela 8-39
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1083
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ūdeļu iela 22
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1024
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrs"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kanālu iela 5 k-2
Πόλη: Jūrmala
Ταχυδρομικός κώδικας: 2008
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA Mācību centrs "Austrumvidzeme"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ozolu liela 1
Πόλη: Gulbene
Ταχυδρομικός κώδικας: 4401
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "MASTERCLASS"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Lubānas iela 116-4
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1021
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "MBR"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Merķeļa iela 8
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1050
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Liepājas Valsts tehnikums"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ventspils iela 51
Πόλη: Liepāja
Ταχυδρομικός κώδικας: 3405
Χώρα: LVA

Επίσημη επωνυμία: SIA "Tiara - S"
Ταχυδρομική διεύθυνση: Filozofu iela 20
Πόλη: Jelgava
Ταχυδρομικός κώδικας: 3001
Χώρα: LVA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.