Publications Office of the EU
Ισπανία-Gijón: Συντήρηση αθλητικών γηπέδων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Gijón: Συντήρηση αθλητικών γηπέδων

  • Δημοσιεύτηκε
    20/12/2017
  • Προθεσμία
    29/01/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/02/2018
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES120 Asturias
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES120 Asturias
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77320000 Συντήρηση αθλητικών γηπέδων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,146,187.50 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
013324/2017
Περιγραφή

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Εθνικός αριθμός μητρώου: P8302404B
Ταχυδρομική διεύθυνση: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Πόλη: Gijón
Κωδικός NUTS: ES120
Ταχυδρομικός κώδικας: 33204
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Κύρια διεύθυνση: http://contratacion.gijon.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/02/2018 13:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
4,146,187.50 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.