Publications Office of the EU
Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin

  • Δημοσιεύτηκε
    10/01/2024
  • Προθεσμία
    07/02/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/02/2024
  • Ανατέθηκαν
    24/07/2024
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45315000 Ηλεκτρολογικές εργασίες εγκατάστασης θέρμανσης και άλλου ηλεκτρολογικού εξοπλισμού κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
305,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
260,134.70 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
11-24-ZGM
Περιγραφή

Los 34 Heizungsinstallationsarbeiten

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.subreport.de/E77774321
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.subreport.de/E77774321
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/02/2024 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή:
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 100.0
Εκτιμώμενη αξία
305,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
260,134.70 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Thomas Alternativenergien GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Schwerin
Ταχυδρομικός κώδικας: 19057
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.