Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Σόφια: Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Βουλγαρία-Σόφια: Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών

  • Δημοσιεύτηκε
    26/11/2019
  • Προθεσμία
    03/01/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/01/2020
  • Ανατέθηκαν
    05/06/2020
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG411 София (столица)
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30000000 Μηχανήματα γραφείου και υπολογιστές, εξοπλισμός και προμήθειες εκτός από έπιπλα και πακέτα λογισμικών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
190,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
189,715.00 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Εθνικός αριθμός μητρώου: 121797867
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Πόλη: София
Κωδικός NUTS: BG411
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Κύρια διεύθυνση: https://www.marad.bg/bg
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/01/2020 11:00
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
190,000.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
189,715.00 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: „Перси“ ООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Πόλη: София
Ταχυδρομικός κώδικας: 1618
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.