Publications Office of the EU
Ελλάδα-Πάτρα: Εργασίες συντήρησης οδών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ελλάδα-Πάτρα: Εργασίες συντήρησης οδών

  • Δημοσιεύτηκε
    15/06/2018
  • Ακυρώθηκαν
    27/06/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    30/07/2018
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Αχαΐας - Π.Δ.Ε.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45233141 Εργασίες συντήρησης οδών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
403,225.81 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Το έργο περιλαμβάνει εργασίες σήμανσης και ασφάλειας — χαλύβδινα στηθαία ασφαλείας - αποκατάσταση φθαρμένων - πληροφοριακές και ρυθμιστικές πινακίδες - διαγράμμιση οδοστρώματος, όπου χρειαστεί, στο σύνολο του επαρχιακού οδικού δικτύου του Νομού Αχαΐας, της Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Αχαΐας - Π.Δ.Ε.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Πανεπιστημίου 254 (κτίριο Β)
Πόλη: Πάτρα
Κωδικός NUTS: EL632
Ταχυδρομικός κώδικας: 264 43
Χώρα: GRC
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Χρυσάνθη Υφαντή
Κύρια διεύθυνση: www.pde.gov.gr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.eprocurement.gov.gr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
30/07/2018 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
403,225.81 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.