Publications Office of the EU
Ισπανία-El Masnou: Υπηρεσίες διάσωσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-El Masnou: Υπηρεσίες διάσωσης

  • Ανατέθηκαν
    15/06/2016
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
75252000 Υπηρεσίες διάσωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
95,867.77
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
95,867.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Κωδικός CPV

75252000 - Υπηρεσίες διάσωσης

75241000 - Υπηρεσίες δημόσιας ασφάλειας

92332000 - Υπηρεσίες λουτρικών εγκαταστάσεων παραλιών

92000000 - Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες

92300000 - Υπηρεσίες ψυχαγωγικού περιεχομένου

92330000 - Υπηρεσίες χώρων ψυχαγωγίας

Μέθοδος ανάθεσης
Not specified
Εκτιμώμενη αξία
95,867.77
Τελική αξία της σύμβασης
95,867.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη:
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.