Publications Office of the EU
Ρουμανία-București: Διάφορα φάρμακα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-București: Διάφορα φάρμακα

  • Ανατέθηκαν
    12/08/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
UM 0929 Bucuresti
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO32 Bucureşti-Ilfov
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO321 Bucureşti
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33690000 Διάφορα φάρμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
265.24
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
136.80 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman, necesare menţinerii unui sistem de sănătate performant din punct de vedere al practicilor medicale şi obţinerea / prelungirea acreditării de funcţionare a Farmaciei U.M. 0521 București.
o Lot 212: METAMIZOLUM NATRIUM

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
265.24
Τελική αξία της σύμβασης
136.80 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MEDIPLUS EXIM
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Ciobanului, Nr. 133
Πόλη: Mogosoaia
Ταχυδρομικός κώδικας: 077135
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.