Publications Office of the EU
Γαλλία-Issy-les-Moulineaux: Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Issy-les-Moulineaux: Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη

  • Δημοσιεύτηκε
    01/12/2016
  • Προθεσμία
    04/01/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/01/2017
  • Ανατέθηκαν
    25/01/2017
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ville d'Issy-les-Moulineaux
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,500,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,508,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ILM-AMO-Syst-Info
Περιγραφή

Assistance à maîtrise d'ouvrage et maîtrise d'œuvre des systèmes d'information de la ville d'Issy-les-Moulineaux et du Centre communal d'action sociale d'Issy-les-Moulineaux.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_GNNC9q5_BF
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/01/2017 09:00
Αγοραστές
Centre communal d'action sociale d'Issy-les-Moulineaux
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,500,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
2,508,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Médiaterra Consultants
Ταχυδρομική διεύθυνση: 23-25 rue Jean-Jacques Rousseau
Πόλη: Paris
Ταχυδρομικός κώδικας: 75001
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.