Publications Office of the EU
Γαλλία-Βερντέν: Υπηρεσίες ασφάλισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Βερντέν: Υπηρεσίες ασφάλισης

  • Δημοσιεύτηκε
    07/02/2018
  • Προθεσμία
    09/03/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    09/03/2018
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Communauté d'agglomération du grand Verdun
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRF32 Meuse
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRF32 Meuse
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,768,450.77 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
C184801
Περιγραφή

Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Ταχυδρομική διεύθυνση: 11 rue du Président Poincaré
Πόλη: Verdun
Κωδικός NUTS: FRF32
Ταχυδρομικός κώδικας: 55100
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: http://www.verdun.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.webmarche.adullact.org
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one lot only
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/03/2018 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

66510000 - Υπηρεσίες ασφάλισης

66515000 - Ασφάλεια ζημίας ή απώλειας

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,768,450.77 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.