Publications Office of the EU
Πολωνία-Włocławek: Αντιδραστήρια εργαστηρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Włocławek: Αντιδραστήρια εργαστηρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    01/10/2013
  • Προθεσμία
    14/11/2013
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/11/2013
  • Ανατέθηκαν
    22/11/2013
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku im. błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
32,407.41 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
26,632.80 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP-37-2013
Περιγραφή

Barwniki hematologiczne.
lp nazwa barwnika sposób barwienia wielkość opakowania ( ml ) ilość opakowań rocznie uwagi:
1 Barwnik May-Grünwalda manualny 500 320 roztwór : metanol 99,5 %, barwnik May-Grunwalda 0,35 %
2 Barwnik Giemsy manualny 500 250 roztwór : barwnik Giemsy 0,6 % + metanol 65,9 %
2 Odczynnik rozcieńczający barwnik Giemsy manualny 1000 360 pH = 6,8 ; bufor : fosforan jednopotasowy 0,05%, fosforan dwusodowy 0,1 %
930
Potwierdzona zgodność wszystkich oferowanych odczynników z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. owyrobach medycznych (Dz.U.z2010r Nr 107, poz.679)
Oferent dołączy do oferty karty charakterystyk substancji niebezpiecznych dla oferowanych odczynników.Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną kart charakterystyk subst. nieb.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/11/2013 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
32,407.41 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
26,632.80 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Kolasa Spółka Jawna
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Targowa 55
Πόλη: Łódź
Ταχυδρομικός κώδικας: 90-323
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.