Publications Office of the EU
Προσδιορισμός θαλάσσιας περιμέτρου νοτίων εδαφών για την ανάπτυξη λειτουργικού συστήματος παραγωγής κυματικής ενέργειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προσδιορισμός θαλάσσιας περιμέτρου νοτίων εδαφών για την ανάπτυξη λειτουργικού συστήματος παραγωγής κυματικής ενέργειας

  • Ανατέθηκαν
    08/09/2025
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Conseil Départemental des Landes
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRI13 Landes
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71241000 Μελέτες σκοπιμότητας, υπηρεσίες παροχής συμβουλών, υπηρεσίες αναλύσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,450,509.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2024ADGD0185
Περιγραφή

Προσδιορισμός θαλάσσιας περιμέτρου νοτίων εδαφών για την ανάπτυξη λειτουργικού συστήματος παραγωγής κυματικής ενέργειας

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 40
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,450,509.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: BIDART
Ταχυδρομικός κώδικας: 64210
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: AZTI
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: SUKARRIETA
Ταχυδρομικός κώδικας: 48395
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: TECNALIA
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Ταχυδρομικός κώδικας: 20009
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: BIARRITZ
Ταχυδρομικός κώδικας: 64200
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: CREOCEAN SUD-OUEST
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: BASSUSSARRY
Ταχυδρομικός κώδικας: 64200
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: ENERGIE DE LA LUNE
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: BORDEAUX
Ταχυδρομικός κώδικας: 33100
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: GREEN CONSEILS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MONT DE MARSAN
Ταχυδρομικός κώδικας: 40000
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.