Publications Office of the EU
Σλοβενία-Cerkvenjak: Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σλοβενία-Cerkvenjak: Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών

  • Δημοσιεύτηκε
    15/06/2013
  • Προθεσμία
    24/07/2013
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/07/2013
  • Ανατέθηκαν
    30/08/2013
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Občina Cerkvenjak
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SI032 Podravska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
172,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
171,930.96 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
600-0001/2013
Περιγραφή

Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok v občini Cerkvenjak za šolska leta 2013/2014, 2014/2015, 2015/2016 in 2016/2017.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/07/2013 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
172,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
171,930.96 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Arriva Štajerska d.d.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Meljska cesta 97
Πόλη: Maribor
Ταχυδρομικός κώδικας: 2000
Χώρα: SVN
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.