Publications Office of the EU
Γερμανία-Lohmar: Ηλεκτρισμός - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Lohmar: Ηλεκτρισμός

  • Δημοσιεύτηκε
    27/09/2018
  • Προθεσμία
    26/10/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/10/2018
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEA2C Rhein-Sieg-Kreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09310000 Ηλεκτρισμός
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZVL36/2018
Περιγραφή

Lieferung von elektrischer Energie für die Liegenschaften der Stadt Lohmar sowie für die Straßenbeleuchtung im Stadtgebiet Lohmar mit einem jährlichen Gesamtvolumen von ca. 3 071 MWh

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Zentrale Vergabestelle der Stadt Lohmar
Ταχυδρομική διεύθυνση: Rathausstr. 4
Πόλη: Lohmar
Κωδικός NUTS: DEA2C
Ταχυδρομικός κώδικας: 53797
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: https://www.lohmar.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXS0YY0YYH8
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/10/2018 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.