Publications Office of the EU
Γερμανία-Dortmund: Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Dortmund: Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    17/12/2014
  • Προθεσμία
    03/02/2015
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    03/02/2015
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
BLB NRW Dortmund
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
010-14-00900
Περιγραφή

Kostengruppe 450 Schwachstrom:
— 19" EDV Schränke ca. 13 Stk.;
— Patchfelder ca. 130 Stk.;
— Doppelboden ca. 30 m²;
— Kaltgangeinhausung ca. 10 m²;
— Dienstneutrale EDV Verkabelung ca. 40 km.
Brandmeldezentrale
— Automatische Melder ca. 400 Stk.;
— Nichtautomatische Melder ca. 28 Stk.;
— Linearer Rauchmelder ca. 400 m;
— RAS-Systeme ca. 3 Stk.;
— Verkabelung BMA ca. 2 500 m;
— Verkabelung Medientechnik ca. 2 000 m;
— SF-6 Mittelspannungsschaltanlage 5 Felder;
— Gießharztrafo 10/0,4 kV 630 kVA, 2 Stk.;
— Statische USV Anlage 80 kVA 10 min;
— NSHV 5 Felder;
— Doppelboden ca. 80 m²;
— Elektrounterverteilungen ca. 26 Stk.;
— Steigeleitungskabel ca. 6 km;
— Schienenverteiler 250A, ca. 50 m;
— Schienenverteilerabgangskästen ca. 20;
— Kabel ca. 40 km;
— Installationsgeräte ca. 2 000 Stk.;
— Leuchte ca. 1 050 Stk.;
— Sicherheitslichtgerät;
— Sicherheitsleuchten ca. 250 Stk;
— Sonnenschutzanlage für ca. 160 Antriebe.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
03/02/2015 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.