Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Blagoevgrad: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Βουλγαρία-Blagoevgrad: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

  • Δημοσιεύτηκε
    29/10/2021
  • Προθεσμία
    30/11/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/12/2021
  • Ανατέθηκαν
    31/01/2022
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG413 Благоевград
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG413 Благоевград
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
598.00 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
МЕР-БЛ/2021/014
Περιγραφή

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://app.eop.bg/today/169190
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/12/2021 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
1,000.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
598.00 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул.София №.18
Πόλη: гр. Пловдив
Ταχυδρομικός κώδικας: 4002
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.