Publications Office of the EU
Παράδοση μαζί με εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία ιατρικού εξοπλισμού και συσκευών αποκατάστασης για ογκολογικούς ασθενείς για τις ανάγκες του Πολυδύναμου Νοσοκομείου SP ZOZ στη Nowa Sól - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Παράδοση μαζί με εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία ιατρικού εξοπλισμού και συσκευών αποκατάστασης για ογκολογικούς ασθενείς για τις ανάγκες του Πολυδύναμου Νοσοκομείου SP ZOZ στη Nowa Sól

  • Δημοσιεύτηκε
    29/10/2025
  • Προθεσμία
    14/11/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/11/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33155000 Συσκευές κινησιοθεραπείας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
14
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DZP-280-1-43/2025
Περιγραφή

1. Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παράδοση μαζί με την εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία ιατρικού εξοπλισμού και συσκευών αποκατάστασης για ογκολογικούς ασθενείς για τις ανάγκες του Πολυδύναμου Νοσοκομείου SP ZOZ στο Nowa Sól 2. Η Αναθέτουσα Αρχή επιδιώκει να λάβει χρηματοδότηση από το Υπουργείο Υγείας στο πλαίσιο του έργου που συνίσταται στην παροχή στους ειδικευμένους για το Εθνικό Δίκτυο Ογκολογίας ιατρικούς φορείς σε επίπεδο SOLO I ή II ή III που εκτελούν ιατρικές δραστηριότητες ειδικού εξοπλισμού για την υποστήριξη της θεραπευτικής αποκατάστασης των ογκολογικών ασθενών κατά τη διάρκεια και μετά τη θεραπεία του καρκίνου. 3. Η αναθέτουσα αρχή χώρισε αυτό το αντικείμενο της σύμβασης σε 14 παρτίδες. Πακέτο 1 - Σετ για διάγνωση και αποκατάσταση άνω και κάτω άκρων - 1 τεμ. Συσκευασία 2 - Ράγες αποκατάστασης άνω και κάτω άκρων – 2 τεμάχια Πακέτο 3 - Πολυαισθητηριακό θεραπευτικό σύστημα για τα άκρα - 1 τεμ. Συσκευασία 4 - Εξοπλισμός κινησιοθεραπείας - 1 τεμάχιο Πακέτο 5 – Συσκευή αυτόματης αποκατάστασης των χεριών και των δακτύλων του άνω άκρου – 1 τεμάχιο Συσκευασία 6 - Μπάνιο μασάζ με υδρομασάζ για άνω και κάτω άκρα και κορμό - 1 τεμ. Συσκευασία 7 - Κατακόρυφος πίνακας - 1 τεμάχιο Συσκευασία 8 - Πολυαισθητηριακό θεραπευτικό σύστημα για τα άκρα - 1 τεμάχιο Συσκευασία 9 - Καρέκλα άσκησης αντίστασης κάτω άκρων - 1 τεμάχιο Πακέτο 10 - Σετ προπόνησης αντοχής και αντοχής - 1 τεμάχιο Δέσμη 11 – Διαγνωστικό και θεραπευτικό μέσο για την αποκατάσταση των άνω άκρων – 1 τεμάχιο Πακέτο 12 - Πολυαισθητηριακό σύστημα θεραπείας άκρων Πακέτο 13 - Διάδρομος περπατήματος - 1 τεμ. Δέσμη 14 - Εστιασμένο κρουστικό κύμα – 1 τεμάχιο 4. Η περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης παρατίθεται λεπτομερώς στο παράρτημα 1 της FTZ.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/11/2025 10:15
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.