Publications Office of the EU
Νορβηγία-Tromsø: Υπηρεσίες εκχιονισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Νορβηγία-Tromsø: Υπηρεσίες εκχιονισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    18/10/2022
  • Προθεσμία
    17/11/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/11/2022
  • Ανατέθηκαν
    13/12/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Tromsø kommune
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO074 Troms og Finnmark/Romsa ja Finnmárku/Tromssa ja Finmarkku
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
40,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,000,000.00 NOK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
21/247
Περιγραφή

Tromsø Municipality, together with the Port Authority of Tromsø, shall enter into a framework agreement for snow clearing, including clearing snow from roofs and ice removal from the contracting authority's buildings. The contract also includes snow clearing on paths, verandas, and entrances. The total value for a four-year contract is approx. NOK 4000000. Options are included in this estimate. The contracting authority informs that this is a new agreement area and consequently lacking previous experience figures on consumption.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afukyzcstd&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/11/2022 13:00
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
40,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
8,000,000.00 NOK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Erwin Wold
Ταχυδρομική διεύθυνση: Breivikeidvegen 1826
Πόλη: Ramfjordbotn
Ταχυδρομικός κώδικας: 9027
Χώρα: NOR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.