Publications Office of the EU
Γερμανία-Φράιμπουργκ Μπράισγκαου: Μικροσκόπια φθορισμού και πολωτικά μικροσκόπια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Φράιμπουργκ Μπράισγκαου: Μικροσκόπια φθορισμού και πολωτικά μικροσκόπια

  • Δημοσιεύτηκε
    18/08/2020
  • Προθεσμία
    14/09/2020
  • Ανατέθηκαν
    09/03/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE13 Freiburg
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38515000 Μικροσκόπια φθορισμού και πολωτικά μικροσκόπια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
522,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
521,365.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2020154
Περιγραφή

Die Auftraggeberin (AG) hat ein Gerätepaket 2-Photonen-in-vivo-Mikroskop beschafft.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Ταχυδρομική διεύθυνση: Albertstr. 21a
Πόλη: Freiburg
Κωδικός NUTS: DE131
Ταχυδρομικός κώδικας: 79104
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: www.uni-freiburg.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.subreport.de/E26859295
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
522,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
521,365.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Bruker France SAS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Wissembourg Cedex
Ταχυδρομικός κώδικας: 67166
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.