Publications Office of the EU
LV-Ρίγα: Υπηρεσίες ασφάλισης υγείας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Ρίγα: Υπηρεσίες ασφάλισης υγείας

  • Δημοσιεύτηκε
    09/06/2012
  • Προθεσμία
    23/07/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/07/2012
  • Ανατέθηκαν
    28/08/2012
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Lauku atbalsta dienests
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LV00 Latvija
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66510000 Υπηρεσίες ασφάλισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
115,624.00 LVL
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
LAD 2012/9
Περιγραφή

Veselības apdrošināšanas pakalpojums Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/07/2012 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
115,624.00 LVL
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
Ταχυδρομική διεύθυνση: Vienības gatve 87h
Πόλη: Rīga
Ταχυδρομικός κώδικας: 1004
Χώρα: LVA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.