Publications Office of the EU
Αυστρία-Βιέννη: Μικροαναλυτές ακτίνων Χ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυστρία-Βιέννη: Μικροαναλυτές ακτίνων Χ

  • Δημοσιεύτηκε
    06/02/2014
  • Προθεσμία
    28/03/2014
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/03/2014
  • Ανατέθηκαν
    30/07/2014
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: AT Österreich
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38947000 Μικροαναλυτές ακτίνων Χ
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
133,500.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Περιγραφή

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Bundesministerium für Inneres
Ταχυδρομική διεύθυνση: Postfach 100
Πόλη: Wien
Ταχυδρομικός κώδικας: 1014
Χώρα: AUT
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Referat IV/5/b
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/03/2014 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
133,500.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: AMETEK GmbH GB EDAX
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kreuzberger Ring 6
Πόλη: Wiesbaden
Ταχυδρομικός κώδικας: 65205
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.