Publications Office of the EU
Ανοικτή διαδικασία για την ανάθεση της τριετούς σύμβασης για την εκτέλεση της υπηρεσίας υποστήριξης και υποστήριξης του ολοκληρωμένου συστήματος της υποδομής ΤΠ του ATER της επαρχίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ανοικτή διαδικασία για την ανάθεση της τριετούς σύμβασης για την εκτέλεση της υπηρεσίας υποστήριξης και υποστήριξης του ολοκληρωμένου συστήματος της υποδομής ΤΠ του ATER της επαρχίας

  • Δημοσιεύτηκε
    04/08/2025
  • Προθεσμία
    15/09/2025
  • Ανατέθηκαν
    18/03/2026
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI43 Roma
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72253100 Υπηρεσίες γραμμής άμεσης βοήθειας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
360,278.93 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
359,660.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Ανοικτή διαδικασία για την ανάθεση της τριετούς σύμβασης για την εκτέλεση της ολοκληρωμένης υπηρεσίας υποστήριξης και τεχνικής υποστήριξης συστημάτων της υποδομής ΤΠ του ATER της επαρχίας της Ρώμης, συμπεριλαμβανομένης της προμήθειας υλικού βοηθητικού προς τα χρησιμοποιούμενα συστήματα

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://stella.regione.lazio.it/portale
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Offerta economicamente più vantaggiosa
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
360,278.93 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
359,660.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Pomigliano d'Arco
Ταχυδρομικός κώδικας: 80038
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.