Publications Office of the EU
Ramavtal Grönytefaktor - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ramavtal Grönytefaktor

  • Δημοσιεύτηκε
    10/03/2025
  • Προθεσμία
    07/04/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    08/04/2025
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Exploateringskontoret
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,000,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
E2025-00500
Περιγραφή

Ramavtalsuppdraget avser tekniska konsulttjänster vad gäller GYF-stöd. Syftet med upphandlingen är att tillgodose Beställarens behov under avtalsperioden vad gäller de aktuella konsulttjänsterna och att dessa tjänster utförs med hög kvalitet och på ett i övrigt kontraktsenligt sätt.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
required
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
08/04/2025 08:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή:
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
3,000,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.