Publications Office of the EU
Γερμανία-Kaufbeuren: Πυροσβεστικά οχήματα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Kaufbeuren: Πυροσβεστικά οχήματα

  • Δημοσιεύτηκε
    12/09/2019
  • Προθεσμία
    05/11/2019
  • Ανατέθηκαν
    17/02/2020
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Kaufbeuren
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34144210 Πυροσβεστικά οχήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
369,747.90 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
323,784.98 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2017BGA001_1
Περιγραφή

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Stadt Kaufbeuren
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kaiser-Max-Straße 1
Πόλη: Kaufbeuren
Κωδικός NUTS: DE272
Ταχυδρομικός κώδικας: 87600
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: https://my.vergabe.bayern.de
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://my.vergabe.bayern.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.