Publications Office of the EU
Τσεχική Δημοκρατία-Brno: Ακτινολογικά μηχανήματα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Τσεχική Δημοκρατία-Brno: Ακτινολογικά μηχανήματα

  • Ανακοινώθηκαν
    06/09/2013
  • Δημοσιεύτηκε
    06/06/2014
  • Προθεσμία
    05/09/2014
  • Ανατέθηκαν
    12/01/2015
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33111000 Ακτινολογικά μηχανήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
7,894,737.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
513
Περιγραφή

Tento digitální skiagrafický systém musí zajišťovat vynikající kvalitu snímků, manipulaci se snímky, záznam dávky a údržbu systému. Systém musí být jednoduše ovladatelný a spolehlivý a současně poskytovat skiagrafické snímky vysoké kvality v digitální podobě. Systém musí obsahovat pevný elevační stůl, 2 digitální detektory zachycující rtg snímky v digitální formě pro celý rozsah požadovaných vyšetření (pacient stojící, sedící i ležící na stole), rtg generátor, stropní závěs s rentgenkou, DAP metr, prohlížení snímků v ovladovně, jejich základní úpravu a DICOM protokol.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
7,894,737.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Foma Medical, spol. s r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Jana Krušinky 1604
Πόλη: Hradec Králové
Ταχυδρομικός κώδικας: 500 02
Χώρα: CZE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.