Publications Office of the EU
Ρουμανία-Arad: Υπηρεσίες περισυλλογής ξυλείας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Arad: Υπηρεσίες περισυλλογής ξυλείας

  • Δημοσιεύτηκε
    24/02/2018
  • Προθεσμία
    12/03/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/04/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Regia Naţională a Pădurilor — Romsilva RA
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO421 Arad
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77211100 Υπηρεσίες περισυλλογής ξυλείας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,248,639.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
45
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Servicii de exploatare forestiera care constau in:
— doborat, sectionat, adunat, scos apropiat in platforma primara,
— curatirea parchetelor (daca este cazul), conform O.M. 1540/2011 cu modificarile si completarile ulterioare,
— scoaterea masei lemnoase in platforma primara pe tasoane,
— transportul masei lemnoase in depozit.
Pentru cele 45 loturi prezentate in Caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 10 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, pâna in a 5-a zi inainte de teremenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one or more lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/04/2018 18:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.