Publications Office of the EU
Γερμανία-Wilhelmshaven: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης πολεμικών πλοίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Wilhelmshaven: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης πολεμικών πλοίων

  • Δημοσιεύτηκε
    28/01/2016
  • Προθεσμία
    24/02/2016
  • Ανατέθηκαν
    24/05/2016
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Marinearsenal
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50640000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης πολεμικών πλοίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
420,168.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
826,013.51 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
12402/0P016/GU147
Περιγραφή

Planmäßige Instandsetzung der Fregatte Klasse 124 „Hamburg“ AP 8 „Bodenbeläge“.
Dieses Arbeitspaket bündelt alle Arbeiten in Bezug auf die Bodenbeläge. Die Leistungen beziehen sich auf lose und fest verlegte Bodenbeläge mit Unterböden im Schiff (2-K PUR-, Synthesekautschuk-, Fliesen- und Teppichböden).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Marinearsenal
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kasinostraße – Tor 7
Πόλη: Wilhelmshaven
Ταχυδρομικός κώδικας: 26382
Χώρα: DEU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Angebotssammelstelle
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
420,168.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
826,013.51 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: German Dry Docks GmbH & Co. KG
Ταχυδρομική διεύθυνση: Barkhausenstr. 60
Πόλη: Bremerhaven
Ταχυδρομικός κώδικας: 27568
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.