Publications Office of the EU
PAS121F-03-013 PROJ000010531 RFT for the Provision of Market Research and Surveys Consultancy Services for HSE - NCCP - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

PAS121F-03-013 PROJ000010531 RFT for the Provision of Market Research and Surveys Consultancy Services for HSE - NCCP

  • Ανατέθηκαν
    18/09/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Health Service Executive (National Cancer Care Programme)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: IE061 Dublin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72221000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών επιχειρησιακής ανάλυσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
168,085.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

PAS121F-03-013 PROJ000010531 RFT for the Provision of Market Research and Surveys Consultancy Services for HSE - NCCP

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

73210000 - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα έρευνας

79320000 - Υπηρεσίες δημοσκοπήσεων

79400000 - Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης

79421000 - Υπηρεσίες διαχείρισης έργων, εκτός από εργασίες κατασκευής

79314000 - Μελέτη σκοπιμότητας

79312000 - Υπηρεσίες ελέγχου αγοράς

73200000 - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα έρευνας και ανάπτυξης

79330000 - Υπηρεσίες στατιστικής

79311100 - Υπηρεσίες σχεδιασμού έρευνας

79311200 - Υπηρεσίες διεξαγωγής ερευνών

79311300 - Υπηρεσίες ανάλυσης αποτελεσμάτων ερευνών

79413000 - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μάρκετινγκ

79420000 - Υπηρεσίες που σχετίζονται με τη διαχείριση

79311400 - Υπηρεσίες οικονομικών ερευνών

79411000 - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα γενικής διαχείρισης

73110000 - Υπηρεσίες έρευνας

79300000 - Έρευνα αγοράς και οικονομική έρευνα δημοσκοπήσεις και στατιστικές

79313000 - Υπηρεσίες εκτίμησης απόδοσης

73100000 - Υπηρεσίες έρευνας και πειραματικής ανάπτυξης

79315000 - Υπηρεσίες κοινωνικών ερευνών

79310000 - Υπηρεσίες έρευνας αγοράς

79311210 - Υπηρεσίες επιτήρησης τηλεφωνικού δικτύου

79311410 - Εκτίμηση οικονομικών επιπτώσεων

79410000 - Υπηρεσίες παροχής επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης

72221000 - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών επιχειρησιακής ανάλυσης

73300000 - Μελέτη και εκτέλεση ερευνητικών και αναπτυξιακών δραστηριοτήτων

79342311 - Έρευνα βαθμού ικανοποίησης του πελάτη

79342310 - Υπηρεσίες έρευνας στους πελάτες

73000000 - Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών

80570000 - Υπηρεσίες εκπαίδευσης σε θέματα προσωπικής ανάπτυξης

79630000 - Υπηρεσίες διοίκησης προσωπικού εκτός από τις υπηρεσίες τοποθέτησης και διάθεσης

80520000 - Παροχή υπηρεσιών κατάρτισης

79632000 - Υπηρεσίες κατάρτισης προσωπικού

80510000 - Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων

80511000 - Υπηρεσίες επιμόρφωσης προσωπικού

80530000 - Υπηρεσίες επαγγελματικής κατάρτισης

79600000 - Υπηρεσίες πρόσληψης

80000000 - Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης

80500000 - Υπηρεσίες κατάρτισης

79998000 - Υπηρεσίες προγύμνασης

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: cost
Περιγραφή: Cost@40%
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 40
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Quality@60%
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
168,085.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ipsos MRBI / MRBI Market Research Ltd
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Dublin
Ταχυδρομικός κώδικας: A94 D5D7
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.