Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Σαουθάμπτον: Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής κήπου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ηνωμένο Βασίλειο-Σαουθάμπτον: Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής κήπου

  • Ανατέθηκαν
    01/10/2015
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKJ32 Southampton
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71421000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής κήπου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
150,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
280,000.00 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
08/EF/15
Περιγραφή

Award Contract for the provision of Grounds Maintenance services across various sites making up the University estate.
The objectives of the contract agreement are:
— To ensure all outdoor areas/grounds covered under this contract are adequately maintained and presented to a high standard as per specification.
The grounds maintenance, including but not limited to the following:
— Grass Areas/Grass collection.
— Grass Edgings.
— Shrub Beds.
— Hedges.
— Woodland Paths and Trails.
— Plant Containers.
— Car Park Maintenance.
— Leaf Collection.
— Site Scavenge.
— Maintenance of Roads, Paths and Hard Surfaces.
— Pond and Drainage Ditches.
— Tree Maintenance.
— Grass Seeding.
— Turfing.
— Weeding.
— Snow/Ice treatment and clearance from Pathways/Car Parks.
All enquiries via the e-procurement portal In-tend at https://in-tendhost.co.uk/solent/
Southampton Solent University will be looking to short list PQQ responses between 8 and 5 for suppliers to be selected for ITT stage.
This is a Contract Award Notice.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

77211500 - Υπηρεσίες φροντίδας δένδρων

43325100 - Εξοπλισμός συντήρησης υπαίθριων χώρων

71421000 - Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής κήπου

77313000 - Υπηρεσίες συντήρησης πάρκων

77314000 - Υπηρεσίες συντήρησης οικοπέδων

45233229 - Συντήρησης ερεισμάτων

77310000 - Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

90510000 - Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων

90000000 - Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες

50000000 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

90620000 - Υπηρεσίες εκχιονισμού

90500000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα

90600000 - Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
150,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
280,000.00 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ground Control Limited
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kingfisher House
Πόλη: Billericay
Ταχυδρομικός κώδικας: CM12 0EQ
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.