Publications Office of the EU
Γαλλία-Carros: Εξοπλισμός παιδικής χαράς - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Carros: Εξοπλισμός παιδικής χαράς

  • Δημοσιεύτηκε
    26/01/2021
  • Προθεσμία
    22/02/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    22/02/2021
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Ville de Carros
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
37535200 Εξοπλισμός παιδικής χαράς
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
340,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Le présent marché a pour objet la fourniture et pose d'équipements ludiques, sportifs et la mise en œuvre de fondations, la fourniture et la pose de sols souples amortissant, de la Ville de Carros. Les équipements seront installés sur des aires spécialisées prévues à cet effet.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Mairie de Carros
Ταχυδρομική διεύθυνση: 2 rue de l'Eusière, CS 70002
Πόλη: Carros Cedex
Κωδικός NUTS: FRL03
Ταχυδρομικός κώδικας: 06512
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Service de la commande publique
Κύρια διεύθυνση: https://www.marches-securises.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.marches-securises.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
22/02/2021 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.