Publications Office of the EU
Ramavtal miljökonsult - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ramavtal miljökonsult

  • Δημοσιεύτηκε
    15/12/2023
  • Προθεσμία
    05/01/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    09/01/2024
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE224 Skåne län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71313000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα περιβαλλοντικής μηχανικής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,000,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2023-434
Περιγραφή

LSR har ett stort verksamhetsområde där hantering av avfall i olika form sker. Utöver det genomför LSR en sluttäckning av en deponi inom verksamhetsområdet och i samband med sluttäckningen och i övrig verksamhet hanteras större mängder konstruktionsmassor. LSR avser att upphandla en miljökonsult för att hjälpa till i vardagliga frågor angående verksamheten, men för att ta fram underlag inför ett nytt miljötillstånd i synnerhet.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2270&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=2270&GoTo=Tender
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
09/01/2024 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Εκτιμώμενη αξία
3,000,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.