Publications Office of the EU
Διαδικασία διαγωνισμού, νοσοκομειακή περίθαλψη - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Διαδικασία διαγωνισμού, νοσοκομειακή περίθαλψη

  • Ανατέθηκαν
    09/07/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Narodowy Fundusz Zdrowia
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL721 Kielecki
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
85121200 Ιατρικές υπηρεσίες παρεχόμενες από ειδικευμένους γιατρούς
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
913,368.75 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
13-23-000007/SZP/03/1/03.4272.080.02/01
Περιγραφή

παροχή υπηρεσιών υγειονομικής περίθαλψης στον τομέα: Εξειδικευμένα Πνευμονοπάθεια-Νοσοκομία Εξειδικευμένες Πνεύμονες-Νοσοκομείο Ογκολογία Πακέτο Ογκολογίας

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: 3pkt
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: 59,75 pkt
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: kompleksowość 21 pkt
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: dostępność 12 pkt
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: ciągłość 22 pkt
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: inne 0 pkt
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
913,368.75 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BUSKU-ZDROJU
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Busko-Zdrój
Ταχυδρομικός κώδικας: 28-100
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.